Дисертації : [6] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 6 of 6
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
ДИСЕРТАЦІЯ_Кельман_Л.М..pdf.jpg2007Соціально-політичні фактори впливу на правозастосовну діяльність: дисертаціяКельман, Л.М.; Kelman, L.M.
Федіна Дисертація.pdf.jpg2014Сучасне розуміння справедливості в діяльності органів внутрішніх справ: теоретико-правове дослідження: дисертаціяФедіна, Н.В.; Fedina, N.V.
Stetsyuk_dysertacija.pdf.jpg2003Конституціоналізм в українській політичній та правовій думці (середина ХІХ ст. - кінець 80-х років ХХ ст.): дисертаціяСтецюк, Н.В.; Stetsiuk, N.V.
Сай Дисертація.pdf.jpg2011Становлення та розвиток митної справи на західноукраїнських землях з ІХ ст. до 90-х рр. ХХ ст. (на матеріалах Львівської митниці): дисертаціяСай, Н.Я.; Say, N.Ya.
Рудий Н.Я dus.pdf.jpg2011Інститут опіки і піклування в Україні: історико-правове дослідження: дисертаціяРудий, Н.Я.; Rudyi, N.Ya.
Markovskyi_dys_03_02_2014_240s.pdf.jpg2014Законодавство та судова практика Другої Речі Посполитої щодо статусу української мови у Східній Галичині в міжвоєнний період (1919–1939 рр.): дисертаціяМарковський, В.Я.; Markovskyi, V.Ya.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 6 of 6