Кваліфікаційні роботи (магістр) : [21] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 21
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2022Організація маркетингової діяльності підприємства та шляхи її вдосконалення: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Скоропад, А.З.; Skoropad, A.Z.
2022Інформаційна безпека проведення інвестиційної політики на підприємстві: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Пономарьова, Т.М.; Ponomarova, T.M.
2022Моніторинг загроз економічної безпеки функціонування підприємств та методи їх запобігання: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Місержи, О.І.; Miserzhy, O.I.
2022Удосконалення системи ділового етикету ТОВ «ЛЕНДЕКОТЕХ» у роботі із зарубіжними партнерами: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Єременко, В.В.; Yeremenko, V.V.
2022Управління кадровою безпекою підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Антощак, С.В.; Antoshchak, S.V.
2022Удосконалення системи управління комерційно-збутовою діяльністю підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Баб'юк, О.О.; Babiuk, O.O.
2022Удосконалення системи управління підприємством: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Іванів, С.І.; Ivaniv, S.I.
2022Управління загрозами економічній безпеці організації: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Співак, Я.Д.; Spivak, Ya.D.
2022Методи боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму на міжнародному та національному рівнях: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Ленчук, О.А.; Lenchuk, O.A.
2022Стратегія банку із запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Костів, С.С.; Kostiv, S.S.
2022Удосконалення національної системи протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, в умовах посилення інтеграційних процесів: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Кондюх, О.Р.; Kondiukh, O.R.
2022Типологізація методів дослідження та протидії фінансовим злочинам в національній економіці: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Тхір, Р.І.; Tkhir, R.I.
2022Секторальна оцінка ризиків використання суб’єктів фінансово-банківського сектору з метою ВК/ФТ: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Качмарик, Т.Р.; Kachmaryk, T.R.
2022Економічний аналіз легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Барзенков, В.В.; Barzenkov, V.V.
2022Зниження рівня корупції як основна передумова детінізації національної економіки та запобігання відмиванню коштів: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Гонсьор, В.І.; Honsor, V.I.
2022Боротьба з відмивання нелегальних доходів у страховій діяльності: стан, досвід, перспективи: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Постол, А.Р.; Postol, A.R.
2022Фінансова розвідка: світовий досвід, можливість його використання в Україні: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Жеребецький, О.Р.; Zherebetskyi, O.R.
2022Система протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Процайло, Ю.М.; Protsailo, Yu.M.
2022Формування узагальнених матеріалів Державної служби фінансового моніторингу України: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Палій, А.В.; Palii, A.V.
2022Роль фінансового моніторингу у забезпеченні економічної безпеки держави: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Барабань, Н.Р.; Baraban, N.R.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 21