Кваліфікаційні роботи (магістр) : [32] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 32
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2022Психологічні особливості соціалізації молодших школярів в умовах родинної депривації: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Прус, О.В.; Prus, O.V.
2022Вплив майндфулнес терапії на психічне здоров'я особистості: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Пасічник, С.Б.; Pasichnyk, S.B.
2022Динаміка особистісних змін у клієнтів, що перенесли COVID-19 у процесі позитум-підходу: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Олійничок, Б.І.; Oliinychok, B.I.
2022Контролююча поведінка матерів та її вплив на виховання та особистість дитини: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Младшева (Королькова), І.А.; Mladsheva (Korolkova), I.A.
2022Психологічний аналіз професійної взаємодії керівника та підлеглого: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Гурковський, Д.М.; Hurkovskyi, D.M.
2022Чинники психологічного захисту комунікативної сфери особистості підлітка: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Бутрин, С.І.; Butryn, S.I.
2022Проживання та детермінація негативних емоцій у провідній діяльності молодшого школяра: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Козяр, Г.В.; Koziar, H.V.
2022Психологія ефективності харизми керівника в управлінні підлеглими: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Шкуліпа, О.В.; Shkulipa, O.V.
2022Роль суб’єктивної безпомічності у формуванні Я-концепції особистості: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Лан, М.В.; Lan, M.V.
2022Психологічні особливості сімейних сценаріїв у формуванні стресостійкості у молодіжному середовищі: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Дубіль, Г.Ю.; Dubil, H.Yu.
2022Психологічні детермінанти домашнього насильства над жінками: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Шимко, Л.В.; Shymko, L.V.
2022Особливості формування особистісних меж у подружжі: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Шастіна, С.О.; Shastina, S.O.
2022Арт-терапевтичні техніки і практики в роботі з кризовими клієнтами: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Цикунова, А.С.; Tsykunova, A.S.
2022Дослідження соціально-психологічної адаптації молоді до карантинних заходів під час пандемії COVID-19: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Ткач, М.П.; Tkach, M.P.
2022Вплив емоційного інтелекту на вибір стратегій задоволення актуальних потреб: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Сапій, Х.М.; Sapii, Kh.M.
2022Соціальні та психологічні чинники виникнення та наслідки агресивності подружніх пар: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Корочанська, А.А.; Korochanska, A.A.
2022Психологічні особливості емоційного інтелекту на етапі ранньої дорослості: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Мірик, Ю.В.; Miryk, Yu.V.
2022Формування здатності до самопізнання студентської молоді засобами арт-терапії: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Мельник, Х.І.; Melnyk, Kh.I.
2022Психологічні особливості мотивації студентської молоді під час дистанційного навчання: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Мельник, І.І.; Melnyk, I.I.
2022Налаштованість на майбутнє в кризових соціальних обставинах: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія»Мацевич, Л.О.; Matsevych, L.O.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 32