Кваліфікаційні роботи (бакалавр) : [28] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 28
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2022Управління маркетинговою діяльністю підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Яняк, Х.В.; Yaniak, Kh.V.
2022Формування організаційної культури: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Цимбрила, П.І.; Tsymbryla, P.I.
2022Інтернет-маркетинг в управлінні комерційною діяльністю підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Фундурат, А.М.; Fundurat, A.M.
2022Забезпечення економічної безпеки експортної діяльності підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Поронюк, Д.Р.; Poroniuk, D.R.
2022Управління конфліктами в організації: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Павула, К.І.; Pavula, K.I.
2022Людський капітал як основа ефективного менеджменту: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Михайлюк, А.В.; Mykhailiuk, A.V.
2022Впровадження стратегічного менеджменту на підприємстві: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Івасюк, О.С.; Ivasiuk, O.S.
2022Управління змінами в діяльності підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Михайлів, М.М.; Mykhailiv, M.M.
2022Організація операційного процесу на підприємстві: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Ціканчук, Т.Т.; Tsikanchuk, T.T.
2022Формування системи ефективного корпоративного управління: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Циганков, О.О.; Tsyhankov, O.O.
2022Управління конкурентоспроможністю підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Білецька, М.Б.; Biletska, M.B.
2022Маркетинговий менеджмент на підприємстві: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Андреїшин, Л.І.; Andreishyn, L.I.
2022Екологізація виробничої діяльності як елемент забезпечення економічної безпеки підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Яготін, Ю.О.; Yahotin, Yu.O.
2022Мотивація та стимулювання праці в управлінні організацією: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Чубаєвська, І.І.; Chubaievska, I.I.
2022Впровадження сучасних методів управління персоналу підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Сабадиш, Ю.Ю.; Sabadysh, Yu.Iu.
2022Управління персоналом підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Паляник, І.С.; Palianyk, I.S.
2022Управління маркетинговою діяльністю підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Олійник, І.Б.; Oliinyk, I.B.
2022Управління кадровою безпекою: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Нечепурна, Н.Т.; Nechepurna, N.T.
2022Забезпечення еколого-економічної безпеки підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Іващишин, О.А.; Ivashchyshyn, O.A.
2022Формування кадрової політики підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Івасюк, М.С.; Ivasiuk, M.S.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 28