Кваліфікаційні роботи (бакалавр) : [150] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 150
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2022Соціально-психологічні чинники кібербулінгу у підлітковому середовищі: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Клуб, К.; Klub, K.
2022Внутрішня картина здоров'я як детермінанта збереження здоров'я в умовах пандемії: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Пилип, М.; Pylyp, M.
2022Особливості професійного зростання психологів - випускників вищих навчальних закладів: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Леньо, Ю.Р.; Leno, Yu.R.
2022Техніки саморегуляції в роботі психолога з стресом та психотравмою: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Помазан, В.В.; Pomazan, V.V.
2022Ціннісні орієнтації в агностиків: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Рабець, А.А.; Rabets, A.A.
2022Особливості особистісної зрілості майбутнього психолога: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Саксон, А.С.; Sakson, A.S.
2022Особливості емоційних переживань у випускників закладів вищої освіти: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Ясманицька, Д.І.; Yasmanytska, D.I.
2022Історичний контекст психотравми в науковій літературі: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Шевців, Ю.Р.; Shevtsiv, Yu.R.
2022Психологічна готовність до професійної діяльності студентської молоді: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Чернишова, С.С.; Chernyshova, S.S.
2022Особливості емоційних переживань у батьків під час дистанційного навчання: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Цуприк, Х.М.; Tsupryk, Kh.M.
2022Психологічний аналіз життєвих цінностей сучасної молоді: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Хомів, А.М.М.; Khomiv, A.M.M.
2022Депресивні стани студентів-психологів: особливості діагностики та психологічна допомога: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Туранська, А.А.; Turanska, A.A.
2022Формування емоційного інтелекту у арт-терапевтів: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Труш, А.-М.І.; Trush, A.-M.I.
2022Соціально-психологічні особливості переживання самотності у жінок віку середньої дорослості під час пандемії: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Глова, М.С.; Hlova, M.S.
2022Стратегії розвитку творчого потенціалу особистості: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Тимчишин, С.-Н.В.; Tymchyshyn, S.-N.V.
2022Показники щастя молоді у період карантинних обмежень Сovid 19: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Терновскова, К.; Ternovskova, K.
2022Психологічні особливості афективної сфери осіб з ПТСР: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Струк, Р.О.; Struk, R.O.
2022Психологія харизми керівників організації в менеджерській діяльності: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Степаняк, В.В.; Stepaniak, V.V.
2022Формування «soft skills» особистості фахівця: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Стасів, Д.В.; Stasiv, D.V.
2022Особливості агресивності особистості: статево-гендерний аспект: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія»Стадник, Б.Л.; Stadnyk, B.L.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 150