Кваліфікаційні роботи (бакалавр) : [108] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 108
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2023Методи менеджменту у сучасній управлінській практиці: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Савлук, М.С.; Savluk, M.S.
2023Управління збутовою діяльністю підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Фульмес, Д.А.; Fulmes, D.A.
2023Управління конфліктами в підсистемі кадрової безпеки організації: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Курило, Я.І.; Kurylo, Ya.I.
2023Управління інноваційною політикою підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Кохан, М.Т.; Kokhan, M.T.
2023Мотивація та стимулювання праці в управлінні підприємством: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Винницька, С.М.; Vynnytska, S.M.
2023Система формування і розвитку особистості менеджера: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Козак, А.М.; Kozak, A.M.
2023Управління конкурентоспроможністю підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Караїм, О.О.; Karaim, O.O.
2023Використання SCRUM- технологій у менеджменті: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Коць, В.І.; Kots, V.I.
2023Управління матеріально-технічним забезпеченням підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Янчик, І.В.; Yanchyk, I.V.
2023Оцінка діяльності персоналу в сучасних умовах: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Вшивців, А.О.; Vshyvtsiv, A.O.
2023Формування організаційної культури підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Войтович, Л.М.; Voitovych, L.M.
2023Управління поведінкою підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Василишин, Д.Т.; Vasylyshyn, D.T.
2023Брендинг в управлінні сучасною організацією: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Стасів, Д.О.; Stasiv, D.O.
2023Управління ризиками в системі економічної безпеки підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Савка, Ю.М.; Savka, Yu.M.
2023Соціально-психологічні методи управління підприємством: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Подоляк, М.І.; Podoliak, M.I.
2023Управління безпековою діяльністю підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Підкович, Л.В.; Pidkovych, L.V.
2023Формування іміджу організації: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Павлів, С.С.; Pavliv, S.S.
2023Інформаційне забезпечення менеджменту організації: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Маринкевич, К.М.; Marynkevych, K.M.
2023Діджиталізація менеджменту в сучасних організаціях: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Маньків, В.Л.; Mankiv, V.L.
2023Управління фінансовими ресурсами підприємства: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент»Магдійчук, В.В.; Mahdiichuk, V.V.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 108