Автореферати дисертацій : [12] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 12 of 12
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
Хитра Автореферат.pdf.jpg2003Державно-правові погляди Павла Скоропадського: авторефератХитра, А.Я.; Khytra, A.Ya.
Курило Автореферат.pdf.jpg2003Становлення i розвиток законодавства про охорону культурної спадщини в Україні: історико-правове дослідження: авторефератКурило, Т.В.; Kurylo, T.V.
Євхутич Автореферат.pdf.jpg2015Мораль і право в системі соціальних уявлень сучасного суспільства: авторефератЄвхутич, І.М.; Yevkhutych, I.M.
Демків автореферат.pdf.jpg2007Закон в системі нормативно-правового регулювання діяльності міліції: авторефератДемків, Р.Я.; Demkiv, R.Ya.
Федіна автореферат.pdf.jpg2014Сучасне розуміння справедливості в діяльності органів внутрішніх справ: теоретико-правове дослідження: авторефератФедіна, Н.В.; Fedina, N.V.
Stetsyuk_avtoref.pdf.jpg2003Конституціоналізм в українській політичній та правовій думці (середина ХІХ ст. - кінець 80-х років ХХ ст.): авторефератСтецюк, Н.В.; Stetsiuk, N.V.
Сай автореферат.pdf.jpg2011Становлення та розвиток митної справи на західноукраїнських землях з ІХ ст. до 90-х рр. ХХ ст. (на матеріалах Львівської митниці): авторефератСай, Н.Я.; Say, N.Ya.
Рудий автореф.pdf.jpg2011Інститут опіки і піклування в Україні: історико-правове дослідження: авторефератРудий, Н.Я.; Rudyi, N.Ya.
Марковський aref.pdf.jpg2014Законодавство та судова практика Другої Речі Посполитої щодо статусу української мови у Східній Галичині в міжвоєнний період (1919–1939 рр.): авторефератМарковський, В.Я.; Markovskyi, V.Ya.
1_Aref.pdf.jpg2014Екологічна функція держави: теоретико-правове дослідження: авторефератАдам, В.М.; Adam, V.M.
xomko avtoref.pdf.jpg2013Порівняльно-історичне дослідження міського права в Україні: авторефератХомко, Л.В.; Khomko, L.V.
dytko.pdf.jpg2010Юридичні конструкції та їх використання в законотворчій практиці України: авторефератДутко, А.О.; Dutko, A.O.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 12 of 12