Монографії : [11] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 11 of 11
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2022Членство в Європейському Союзі як перспектива розвитку української державності / The formation and peculiarities of the implementation of the European Union’s Eastern policy: Scientifc monographФедіна, Н.В.; Fedina, N.V.
2020Хрестоносний рух Середньовіччя: політико-правовий вимір : монографіяЗабзалюк, Д.Є.; Zabzaliuk, D.Ye.
2020Історико-правові засади становлення та функціонування українських наукових, громадських та культурно-освітніх інституцій Східної Галичини у 1848-1939 рр.: монографіяЦерковник, С.І.; Tserkovnyk, S.I.
2018Самоорганізація народу як фактор формування громадянського суспільства в Україні: монографіяКельман, М.С.; Kelman, M.S.; Мельник, Н.В.; Melnyk, N.V.
2018Державно-правові погляди Євгена Петрушевича: монографіяЗабзалюк, Д.Є.; Zabzaliuk, D.Ye.
Панкевич О..pdf.jpg2004Соціальна держава: проблеми загальної теорії: монографіяПанкевич, О.З.; Pankevych, O.Z.
КУРИЛО монографія.pdf.jpg2006Правова сторона культурної спадщини України: монографіяКурило, Т.В.; Kurylo, T.V.
Євхутич монографія.pdf.jpg2017Мораль і право в системі соціальних уявлень та їх місце й роль у діяльності Національної поліції України: монографіяЄвхутич, І.М.; Yevkhutych, I.M.
Федіна монографія.pdf.jpg2014Сучасне розуміння справедливості в діяльності органів внутрішніх справ: теоретико-правове дослідження: монографіяФедіна, Н.В.; Fedina, N.V.
Рудий Н.Я--монографія.pdf.jpg2012Інститут опіки і піклування в Україні: історико-правове дослідження: монографіяРудий, Н.Я.; Rudyi, N.Ya.
dytko urud konstruk.pdf.jpg2013Юридичні конструкції та їх використання в законотворчій практиці України: монографіяДутко, А.О.; Dutko, A.O.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 11 of 11