Кваліфікаційні роботи (магістр) : [127] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 127
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2024Механізм управління активами і пасивами банку та пріоритетні напрями його вдосконалення: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Мельничук, В.І.; Melnychuk, V.I.
2024Роль фінансового моніторингу у забезпеченні економічної безпеки держави: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Зубрицький, А.В.; Zubrytskyi, A.V.
2024Дестабілізуючі тенденції розвитку економіки та їх вплив на легалізацію доходів: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Залецький, І.В.; Zaletskyi, I.V.
2024Сучасні пріоритети антикорупційної політики України: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Яремчук, Р.Є.; Yaremchuk, R.Ye.
2024Сучасний стан небанківського фінансового сектору: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Потомська, Д.М.; Potomska, D.M.
2024Міжнародна практика здійснення фінансового контролю за нелегальними фінансовими потоками: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Оношко, І.А.; Onoshko, I.A.
2024Взаємодія Державної служби фінансового моніторингу України з правоохоронними органами та міжнародними організаціями з питань фінансового моніторингу: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Мацецка, В.В.; Matsetska, V.V.
2024Формування та використання комплексної адміністративної звітності у сфері ПВК/ФТ: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Матківський, В.І.; Matkivskyi, V.I.
2024Податкове регулювання як інструмент боротьби з тіньовою економікою: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Котик, М.П.; Kotyk, M.P.
2024Сучасний стан фінансової безпеки України: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Король, О.-М.Т.; Korol, O.-M.T.
2024Протидія корупції та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, в умовах глобалізації: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Копильчак, М.О.; Kopylchak, M.O.
2024Протидія фінансовому шахрайству в Україні: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Кобасяр, І.В.; Kobasiar, I.V.
2024Фінансова розвідка: світовий досвід, можливість його використання в Україні: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Хомик, С.Р.; Khomyk, S.R.
2024Правові передумови та методологія розслідування незаконного збагачення в Україні: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Ілів, Н.В.; Iliv, N.V.
2024Теорія і практика функціонування спеціальних податкових режимів: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Григорчук, В.В.; Hryhorchuk, V.V.
2024Організаційні засади діяльності банків в системі протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Гресько, Р.В.; Hresko, R.V.
2024Ухилення від оподаткування: причини, наслідки та протидія: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Глущук, Д.В.; Hlushchuk, D.V.
2024Діяльність фінансової розвідки в системі антикорупційних заходів: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Довгань, Я.А.; Dovhan, Ya.A.
2024Офшори як основний інструмент відмивання коштів та ухилення від сплати податків: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Деребик, Н.Б.; Derebyk, N.B.
2024Формування моделі фінансового моніторингу в Україні: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Бубнів, Н.В.; Bubniv, N.V.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 127